8. Radek9513 4

Aktualności

VI kolejka Vitrum Cup

• autor: admin., 2018-02-11 13:00

W VI kolejce niespodzianek nie było, ale wyjaśniło się kilka pozycji w tabeli. Lider PCOW pokonał MONIK-ę BUS i zapewnił sobie awans do półfinału. AWKS pokonał FORD-a zapewniając sobie minimum 3 lokatę, APROD wymęczył zwycięstwo z outsaiderem w ostatnich sekundach i tym samym zapewnił ostatnią lokatę MAGICZNYM PAZUROM, a STRAŻ-acy pokonali VITRUM i awansowali już do kolejnej rundy.
Jako ciekawostkę podam, że:
- w ostatniej kolejce FORD zagra z MONIKĄ BUS, ale i w ćwierćfinale również
- APROD jeżeli wygra z VITRUM w ostatniej kolejce to ponownie zmierzy się z nimi też w ćwierćfinale

Więcej w rozwinięciu.....

I mecz

Obie ekipy tego dnia stawili się bez swoich bramkarzy, jednak „busowcy” przybyli tylko w 4-kę, ale będąc FAIR przeciwnik również zaczął czwórką. Po 10 minutach dołączył bramkarz „Moniki” i mecz mógł być już rozgrywany „po pięciu”. Do 28 minuty mecz był wyrównany, jednak ostatnie 12 minut to ostre strzelanie jednak więcej bramek zdobył PCOW i wygrał to spotkanie zapewniając sobie tym samym pierwszą lokatę na koniec rozgrywek grupowych i awans do półfinału.

MONIKA BUS – PCOW 7:9 (3:3)
1-0 Drabik (2), 2-0 Telka (7), 2-1 Balmas (10), 3-1 Telka (12), 3-2 Kurkiewicz (13), 3-3 Kurkiewicz (15), 3-4 Kurkiewicz (21), 4-4 Cupak (28), 4-5 Ł.Bajgierowicz (31), 4-6 Ł.Bajgierowicz (32), 5-6 Drabik (35), 5-7 Kurkiewicz (35), 5-8 G.Młynarski (36), 6-8 Róg (38), 7-8 Róg (39), 7-9 Kurkiewicz (40).

MONIKA BUS: Jachura- Telka, Róg, Drabik, Cupak.

PCOW:  M.Bąk-  G.Młynarski, Ł.Bajgierowicz, Korzonek, Lichota, Balmas, Kurkiewicz.

II mecz

Dwie czołowe ekipy grały od początku spotkania zachowawczo: byle nie stracić. Przypadkowa bramka dała wojskowym prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron podwyższyli prowadzenie i jasne było, że tego meczu już nie przegrają, zachowując jeszcze szanse na zajęcie 2 miejsca.

AWKS NISKO - FORD 5:2 (1:0)
1-0 Pławiak (11), 2-0 Lebioda (23), 3-0 Sudoł (31), 3-1 Tarka (32), 4-1 Woźny (35), 4-2 Butryn (37), 5-2 Ł.Socha (39).

AWKS: Ulawski- Woźny, Pławiak, Sojecki, Sudoł, Lebioda, Ł.Socha, Stępniowski.

FORD: Grzesiuk- Rybicki, Haliniak, Tarka, Ziomek, Butryn, Bartnik, Sobiło.

III mecz

Mecz wyrównany do ostatnich sekund. Pazurki postawili się APROD-owi i grali jak równy z równym jednak gola na wagę 3 punktów zdobył tego dnia w ostatnich sekundach Kamil Garbacz. Warto dodać gdyby tego dnia bramkarz „pazurków” spisywał się nieco lepiej byłaby być może niespodzianka, a tak przed nimi już za tydzień ostatni mecz w tej edycji.

APROD - MAGICZNE PAZURY 4:3 (1:1)
0-1 Szabla (17), 1-1 Partyka (18), 1-2 M.Garbacz (32), 2-2 Partyka (33), 3-2 Ziemiański (34), 3-3 Kruk (37), 4-3 K.Garbacz (40)

APROD: K.Bednarz- B.Ziemiański, Słowik, Paterek, Sławek, Partyka, K.Garbacz.

PAZURY: Olszowy- Sztaba, Hara, Kruk, Soroka, Szabla, M.Garbacz, K.Muc, A.Ludian.

IV mecz

Aptekarze szybko objęli prowadzenie, ale końcówka pierwszej połowy należała do strażaków, którzy po przerwie dołożyli jeszcze kolejną bramkę i prowadzili już 4-1. Chwilowa zadyszka i w kilka minut mieliśmy już remis, ale tego dnia strażacy byli ponownie w końcówce skuteczniejsi i wygrali spotkanie i tym samym zapewnili sobie już udział w fazie finałowej. Jedyna ich niewiadoma to miejsce w tabeli.

STRAŻ - VITRUM TEAM 6:4 (3:1)
0-1 Żołopa (5), 1-1 Samko (13), 2-1 Szado (18), 3-1 S.Bąk (20), 4-1 Samko (28), 4-2 Pająk (28), 4-3 Budziło (30), 4-4 Budziło (33), 5-4 Krystian Bąk (36), 6-4 Szado (39)

STRAŻ: Nowak- Krystian Bąk, Samko, Kosierb, S.Bąk, Szado.

VITRUM: Żak, Majewski- Wierzbicki, Żołopa, Kurzyna, Budziło, Flis, Pilch, Pająk.