8. Radek9513 4

Aktualno¶ci

V kolejka Vitrum Cup

• autor: admin., 2018-02-04 13:04
W V kolejce wygrały drużyny PCOW, APROD-u i FORD-a, a AWKS podzielił się punktami ze STRAŻ-±.

Więcej w rozwinięciu.....

I mecz
Wojskowi mecz zaczęli od szybko strzelonej bramki, ale to w końcówce pierwszej połowy inicjatywę przejęli strażacy, którzy gdyby wykorzystali rzut karny przedłużony w ostatniej sekundzie pierwszej połowy zapewne mogliby pokusić się o niespodziankę w tym meczu. Końcówka meczu to bramka za bramkę i…. „rzutem na ta¶mę” strażacy urwali wojskowym 2 punkty zdobywaj±c bramkę z przedłużonego karnego.

STRAŻ – AWKS NISKO 3:3 (1:1)
0-1 Pławiak (3), 1-1 Zamojcin (17), 1-2 Ł.Socha (32), 2-2 Kosierb (33), 2-3 Pławiak (36), 3-3 Kuliński (40-karny przedł.)

STRAŻ: Nowak- Krystian B±k, Smycz, Zamojcin, Kosierb, Kuliński, S.B±k, B.B±k.

AWKS: Ulawski- WoĽny, Pławiak, Sojecki, D.Socha, Ł.Socha, Stępniowski, ¦nios.

II mecz
Drużyna aptekarzy już w 3 sekundzie przegrywała i…..dopiero w końcówce, gdy zawodnicy Forda opadli z sił zaczęli gonić wynik, ale zabrakło już na to czasu.

VITRUM TEAM - FORD 4:5 (1:3)
0-1 Tarka (1), 0-2 Tarka (7), 1-2 Budziło (17), 1-3 Haliniak (20), 1-4 Bartnik (32), 1-5 Tarka (35), 2-5 Bęben (37), 3-5 Wierzbicki (38), 4-5 Bęben (40)

VITRUM: Majewski- Wierzbicki, Marchut, Kurzyna, Płoszaj, Budziło, Flis, Pilch, Bęben.

FORD: Grzesiuk- Koczwara, Rybicki, Haliniak, Tarka, Ziomek, Bartnik, Sobiło.

III mecz
Mecz zdecydowanie pod dyktando PCOW mimo, iż zagrał z jednym zmiennikiem i to dopiero od 17 minuty. Pazury nie poddawały się o czym ¶wiadcz± strzelone 3 bramki w tym meczu.

MAGICZNE PAZURY - PCOW 3:13 (1:7)
0-1 M.B±k (7), 0-2 M.B±k (11), 0-3 Kurkiewicz (12), 0-4 Ł.Bajgierowicz (12), 0-5 Kurkiewicz (18), 0-6 Marczak (19), 0-7 M.B±k (20), 1-7 Nowakowski (20), 1-8 Ł.Bajgierowicz (26), 1-9 Ł.Bajgierowicz (27), 2-9 Nowakowski (32), 2-10 Kurkiewicz (33), 3-10 Ludian (34), 3-11 A.Bajgierowicz (34), 3-12 Ł.Bajgierowicz (35), 3-13 Ł.Bajgierowicz (38)

PAZURY: Olszowy- Sztaba, Kruk, Soroka, M.Garbacz, J.Muc, Nowakowski, Chorzępa, K.Muc, A.Ludian.

PCOW: Marczak- M.B±k, Ł.Bajgierowicz, A.Bajgierowicz, P.Młynarski, Kurkiewicz.

IV mecz
Miłe złego pocz±tki… Busowcy prowadzili, ale inicjatywę z minuty na minutę przejmował APROD i zdecydowanie wygrał to spotkanie.

MONIKA BUS - APROD 1:6 (1:2)
1-0 Sałek (8), 1-1 P.Bednarz (10), 1-2 Paterek (13), 1-3 Jurecki (24), 1-4 Partyka (26), 1-5 Kasak (31), 1-6 Paterek (35)

MONIKA BUS: Malon, Jachura- Telka, Malinowski, Drabik, Cupak, Stajniak, Dudziak, Stręciwilk, Sałek, Micek.

APROD: K.Bednarz- P.Bednarz, Jurecki, B.Ziemiański, Słowik, Kasak, Paterek, Gromadzki, Partyka, Chmielowiec, K.Garbacz.